BB

Shop Now

Çocuk

Shop Now

Erkekler

Shop Now

KADIN

Shop Now

Giyim üretimi ve ticareti için

HUMAN LTD

İstanbul ve Türkiye’den ve Doğu ile Batı’yı birbirine bağlayan kapıdan. HUMAN LTD. hazır giyim sektöründe uzun yıllara dayanan çalışma tecrübesiyle dünyanın tüm ülkelerine açılmış ve müşterilerinin nakliye, tasarım ve ihtiyaçlarının doğru anlaşılması ve istenen hedefe ulaşmak için uluslararası ve Arap olarak izlenen kanun ve prosedürler konusundaki kapsamlı bilgisi ile güvenilir bir kaynak olmaya çalışmıştır.

Giyim endüstrisinde ve dünya çapında ticarette eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunuyoruz

Nakliye
Ürünlerimiz, gönderen ülkeye ve mallarını ihraç eden müşteriye, incelenmiş ve indirimli nakliye oranları ile nakliye konularını uygun bir şekilde ele alma konusunda uzmanlaşmış nakliye departmanı aracılığıyla dünyanın tüm ülkelerine ulaşmaktadır.

Üretim
Dünya çapında moda ve moda alanında uzmanlaşmış tasarımcılardan oluşan bir ekip yardımıyla dünyanın farklı ülkelerindeki tüm genel istek ve beğenileri karşılayacak moda ve moda dünyasındaki en yeni ve en iyi stilleri üretiyoruz.

İmalat
Müşteriler için en iyi görünüme ve daha fazla rahatlığa sahip modelleri ortaya çıkarmak, tanıtım ve pazarlama kolaylığı sağlamak için, konusunda uzmanlaşmış tasarımcı ve uluslararası tasarımcılardan oluşan bir ekip yardımıyla, kalite standartlarına göre giysi ürettiğimiz giysi imalatı ve ihracatı konusunda uzmanlaşmış bir firma

HUMAN LTD

Giyim üretimi ve ticareti için